Informace k veřejné projíždce na lesních kolech

Název: BoBoKolo

Oficielní web závodu: www.boboloppet.com

Ročník: 9. (X.)

Datum: sobota 17.6.2023

Přihlášení: přes formulář na stránkách veřejné vyjíždky do 15.06.2023, potom na místě (potvrzením je vaše zařazení na prezenční listinu po přijetí platby s vaším jménem ve zprávě pro příjemce).

Upozornění: veřejné projíždky se mohou zúčastnit pouze ti, kteří byli v historii přihlášeni alespoň na jeden náš závod!!! Projetí se jede jako veřejná vyjíždka, která bude zájemcům změřena.

Start: Bedřichov v Jizerských horách - Skiservis Mára - pobočka Dolfin - v 10:00 - hromadný start

Výdej startovních čísel: 17.6.2023 od 9:00 do 9:30 v Dolfinu v Bedřichově

Startovné: jákokoliv věc v hodnotě nad 100 Kč (po dojetí to bude sloužit jako cena - zakázán je alkohol) + částka podle datumu přihlášení

- do 15.06.2022 - 250 Kč (část jako příspěvek na Jizerská o.p.s.)

- na místě - 300 Kč (část jako příspěvek na Jizerská o.p.s.)

Maximální počet účastníků: 200 !!! 

Platba startovného: bankovním převodem: č.u. 7508046001/5500 do 10 dnů od registrace na webu, nejpozději 15.06.2023. Jinak bude vaše přihláška stornována (potvrzením je vaše zařazení na startovní listinu po přijetí platby s vaším jménem ve zprávě pro příjemce)

Kategorie: muži 18-100 let, ženy 18-99 let, veteráni 50-100 let, veteránky 50-99 let, koloběžky

Trasa: 90 km dle tradice veřejné vyjíždky není trasa nijak značena a vede z Bedřichova přes Valešovku na Prezidentskou, Hrabětickou louku, Jabloneckou chatu, Josefodolskou přehradu, Kristiánov, Čihadla, Mariánskohorské boudy, Linkeho kříž, znovu Mariánskohorské boudy, Protrženou přehradu, Kůrovec, Knížecí, Václavíkova studánka, Mořina, U Bunkru, Kiosek, Knížecí, Smědava, Předěl, Paličník, Písčiny, Předěl, znovu Kiosek, znovu Smědava, Knajpa, Hřebínek, Olivetská hora, Závory, Vládní, Za Černou Nisou, Gregoryho křížek, Nová Louka, Bedřichov - 90 km přesně :-) a 1.600 m převýšení. Doporučujeme všem domácí i venkovní samostudium, taháky a mapičky do kapsy. Odkaz na trasu: BoBoloppet

Cíl: Bedřichov v Jizerských horách - Skiservis Mára - pobočka Dolfin - od 12:00 do 16:00 - limit veřejné vyjíždky

Ceny: první tři v kategorii obdrží věcné ceny od sponzorů. Dále každý účastník obdrží cenu v hodnotě nad 100 Kč - ze seznamu cen si bude vybírat jako první ten, kdo dosáhne nejlepšího času, následně druhý, třetí, čtvrtý . . . a na posledního už jen něco zbyde :-). Jako cenu můžete přinést cokoliv v hodnotě nad 100,- Kč, zakázán je alkohol.

Rekord trati: kolo muži - Jan Vacek 2:55:38 rok 2022, kolo ženy - Jana Skrbková 3:23:03 rok 2016, koloběžka muži - Ondřej Daněk 4:57:26 rok 2017.

Vyhlášení výsledků: Bar DOLFIN po dojetí poslední závodníka spolu s afterpaarty 

Podmínky: veřejné projíždky se mohou zúčastnit pouze ti, kteří byli v historii přihlášeni alespoň na jeden náš závod!!! Projetí se jede jako veřejná vyjíždka, která bude zájemcům změřena. Veřejné vyjíždky se každý účastní na vlastní nebezpečí a předem přísahá na svoji lyžařskou čest, že při závodě bude postupovat čestně a bude ctít pravidla slušného lyžování a chování. Během závodu bude na řádný průběh dohlížet několik utajených kontrol. Závodník, u něhož bude prokázán úmysl poškodit dobrou pověst závodu nebo někoho z ostatních závodníků, bude hromadně zlynčován, zbaven oblečení a přivázán do prostřed Stadionu v Bedřichově ke kůlu po dobu dvou dnů a bude navždy vyloučen z řad BoBoloppeťáků.

Občerstvení: během veřejné vyjíždky z vlastních zásob nebo v restauračních zařízeních podél trati. V cíli zdarma čaj a tatranka 

Zázemí: parkování, převlečení a úschova věcí v Dolfinu v Bedřichově.

Ubytování: v Dolfinu nebo kdekoli v Bedřichově

Závod BoBoloppet se koná díky podpoře Libereckého kraje.