VÍTĚZOVÉ V ROCE 2019

BoBoloppet - Michal Sedláček a Jana Jetmarová / klasika - Michal Sedláček a Svatoslava Kacířová

BoBokolo - František Landa a Magda Dudová

BoBoběh -

BoBotriple - KRÁL JIZERSKÝCH HOR - po 2 ze 3 - Michal Sedláček a Gabriela Tišerová

Novinky

26.11.2015 23:38

Pro vítěze BoBoloppetu v roce 2016 máme připraven opravdu velký bonbónek v podobě startovního čísla na nejslavnější ze všech závodů. Ano, ano, výherce si pojede zazávodit do Švédska na Vasaloppet 2016, který měří stejně jako BoBoloppet 90 km. Nutno podotknout, že pro nejrychlejšího z BoBoloppetu to bude maličkost, neboť závod na severu je o kus lehčí, než ten v Jizerkách. Nezbývá, než začít trénovat a přihlásit se na netradiční závod po celých Jizerkách o délce 90 km, který se koná v sobotu 6. února.  Do konce roku se můžete registrovat přes formulář na stránkách závodu za 400 Kč. Stejně tak se můžete hlásit i na druhou část seriálu BoBotriple, kterou je po dvou letech opět BoBokolo, které se pojede po stejné trase jako BoBoloppet. Zúčastnit se mohou pouze Ti, kteří absolvují zimní závod. Termín závodu je naplánován na poslední víkend v červnu. Třetí závod pak již tradičně bude BoBoběh - horský běh na 30 km, který už je otevřen všem zájemcům. Poběží se první neděli v listopadu. Těšíme se na vás, že se potkáme společně ať už ve stopě, na kole nebo při běhu, ale hlavně v Jizerkách. Nezapomeňte, že kapacita závodu je tradičně omezena počtem 200 startujících, tak neváhejte, ať na vás zbyde ještě číslo. Skol organizační tým BoBoloppeťáků ze Silvini Madshus teamu.

 

11.11.2015 16:37

A je to tady. Dlouho očekávaná možnost zaregistrovat se na BoBoloppet 2016, který se koná v sobotu 6. února, nastala. Na netradiční závod po celých Jizerkách o délce 90 km se do konce roku můžete hlásit přes formulář na stránkách závodu za 400 Kč. Stejně tak se můžete hlásit i na druhou část seriálu BoBotriple, kterou je po dvou letech opět BoBokolo, které se pojede po stejné trase jako BoBoloppet. Zúčastnit se mohou pouze Ti, kteří absolvují zimní závod. Termín závodu je naplánován na poslední víkend v červnu. Třetí závod pak již tradičně bude BoBoběh - horský běh na 30 km, který už je otevřen všem zájemcům. Poběží se první neděli v listopadu. Těšíme se na vás, že se potkáme společně ať už ve stopě, na kole nebo při běhu, ale hlavně v Jizerkách. Nezapomeňte, že kapacita závodu je tradičně omezena počtem 200 startujících, tak neváhejte, ať na vás zbyde ještě číslo. Skol organizační tým BoBoloppeťáků ze Silvini Madshus teamu.

09.11.2015 16:14

Silvini Madshus team uspořádal v neděli 8.11.2015 za krásného počasí  další z řad závodů, které pro širokou veřejnost během roku připravuje. Nyní se uskutečnil na Bedřichově již třetí ročník BoBoBěhu - 30km dlouhého horského běhu po Jizerkách s převýšením 853 m.

Závodu se zůčastnilo rekordních 40 mužů a 15 žen, dohromady tedy celkem 55 závodníků. Mezi muži byl nejrychlejší Petr Lajtkep z AC Slovan Liberec, který zvládl závod v novém rekordu trati 2:07,45 před Petrem Urbánkem (Pomalí kluci)  a loni také třetím Matějem Jakoubkem z pořádajícího Silvini Madshus teamu. V ženách zvítězila rovnež v rekordu trati Tereza Zuzánková z Eleven Run Teamu s časem 2:22,21 před Ivou Novotnou (Pomalí kluci) a třetí Radkou Zelenkovou ze Silvini Madshus teamu.


Kompletní výsledky běhu:

BoBoBeh_vysledkyCelkem.pdf
BoBoBeh_vysledkyMuži.pdf
BoBoBeh_vysledkyŽeny.pdf
 

Zároveň se tímto závodem uzavřel BoBotriple, kde se započítávaly kromě běhu také výsledky z BoBoloppetu - 90km na běžkách a Silvini Skiroll cup Ještěd - výjezd na kolečkových lyžích do nebe. Bojovalo se do posledních metrů, ale nakonec soutěž o Krále Jizerských hor ovládl již vítěz BoBoloppetu Petr Marhoun z MFF UK Praha a Radka Zelenková ze Silvini Madshus teamu.

 

Kompletní výsledky triplu - BoBoTriple_konecnevysledky2015.pdf (136,2 kB)

 
Již od úterý 10.11.2015 je možno se za výhodných podmínek hlásit na všechny výše uvedené závody v roce 2016. Neváhejte, kapacita je omezená. Přihlášení probíhá přes formulář na stránkách závodu. Budeme se na Vás těšit. 

Fotogalerie ze závodu zde:     foto od Zuzanky
                                                          foto od Dušana Koutníka
                                                      foto od Evy Pazderské
   

 

 

27.10.2015 09:21

8. listopad se nám blíží a s ním termín dalšího ročníku BoBoBěhu - krásného a náročného horského běhu podzimními Jizerkami. Trať o délce 30 km prověří opravdu každého. A to zejména ve druhé polovině, kdy na závodníky čeká výběh divokým údolím Bílého Štolpichu na Bílou kuchyni a dále až na Olivetskou horu. Odměna v cíli čeká ale také na každého - podobě jako u lyžařského BoBoloppetu věcnou cenu v hodnotě nad 100 Kč obdrží všichni závodníci. Pro první tři muže a ženy jsou pak připraveny ceny od sponzorů.

Přihlášení je možné on-line do středy 4. 11. po registraci na stránce  https://www.boboloppet.com/bobobeh/registrace/ a po zaplacení startovného 100 Kč. Poté je možné přihlášení na místě za startovné 200 Kč.

  Těšíme se na vás na startu v Bedřichově!

Záznamy: 31 - 35 ze 128
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Anketa

Jak se chystáte jet?

Klasika (332)
Bruslení (66)
Soupaž (34)
Skůtr (44)

Celkový počet hlasů: 532