Novinky

02.02.2016 09:40

Venku prší, sníh taje, teploty jsou vysoko nad bodem mrazu, ale přesto všechno se letos BoBoloppet 100% pojede!!! Ve čtvrtek bude oznámena přesná délka a trasa letošního ročníku - snažíme se dodržet známý kurz, ale hrozí možnost, že některé části nebude možné upravit strojově a některé úseky bude nutné přenášet (do 50m). On-line přihlašování je možné až do středy do 23:59, pak až na místě. V prostoru startu vám bude k dispozici tradičně vyhřívaný stan Celtima, kde probíhá i prezentace a po dojetí závodu zde bude připraveno občerstvení. Slavnostní vyhlášení se jako vždy uskuteční v restauraci Dolina od 19:00 a po něm bude následovat bujará paarty. Těšíme se na vás, letos to bude poctivé :-)

26.11.2015 23:38

Pro vítěze BoBoloppetu v roce 2016 máme připraven opravdu velký bonbónek v podobě startovního čísla na nejslavnější ze všech závodů. Ano, ano, výherce si pojede zazávodit do Švédska na Vasaloppet 2016, který měří stejně jako BoBoloppet 90 km. Nutno podotknout, že pro nejrychlejšího z BoBoloppetu to bude maličkost, neboť závod na severu je o kus lehčí, než ten v Jizerkách. Nezbývá, než začít trénovat a přihlásit se na netradiční závod po celých Jizerkách o délce 90 km, který se koná v sobotu 6. února.  Do konce roku se můžete registrovat přes formulář na stránkách závodu za 400 Kč. Stejně tak se můžete hlásit i na druhou část seriálu BoBotriple, kterou je po dvou letech opět BoBokolo, které se pojede po stejné trase jako BoBoloppet. Zúčastnit se mohou pouze Ti, kteří absolvují zimní závod. Termín závodu je naplánován na poslední víkend v červnu. Třetí závod pak již tradičně bude BoBoběh - horský běh na 30 km, který už je otevřen všem zájemcům. Poběží se první neděli v listopadu. Těšíme se na vás, že se potkáme společně ať už ve stopě, na kole nebo při běhu, ale hlavně v Jizerkách. Nezapomeňte, že kapacita závodu je tradičně omezena počtem 200 startujících, tak neváhejte, ať na vás zbyde ještě číslo. Skol organizační tým BoBoloppeťáků ze Silvini Madshus teamu.

 

11.11.2015 16:37

A je to tady. Dlouho očekávaná možnost zaregistrovat se na BoBoloppet 2016, který se koná v sobotu 6. února, nastala. Na netradiční závod po celých Jizerkách o délce 90 km se do konce roku můžete hlásit přes formulář na stránkách závodu za 400 Kč. Stejně tak se můžete hlásit i na druhou část seriálu BoBotriple, kterou je po dvou letech opět BoBokolo, které se pojede po stejné trase jako BoBoloppet. Zúčastnit se mohou pouze Ti, kteří absolvují zimní závod. Termín závodu je naplánován na poslední víkend v červnu. Třetí závod pak již tradičně bude BoBoběh - horský běh na 30 km, který už je otevřen všem zájemcům. Poběží se první neděli v listopadu. Těšíme se na vás, že se potkáme společně ať už ve stopě, na kole nebo při běhu, ale hlavně v Jizerkách. Nezapomeňte, že kapacita závodu je tradičně omezena počtem 200 startujících, tak neváhejte, ať na vás zbyde ještě číslo. Skol organizační tým BoBoloppeťáků ze Silvini Madshus teamu.

09.11.2015 16:14

Silvini Madshus team uspořádal v neděli 8.11.2015 za krásného počasí  další z řad závodů, které pro širokou veřejnost během roku připravuje. Nyní se uskutečnil na Bedřichově již třetí ročník BoBoBěhu - 30km dlouhého horského běhu po Jizerkách s převýšením 853 m.

Závodu se zůčastnilo rekordních 40 mužů a 15 žen, dohromady tedy celkem 55 závodníků. Mezi muži byl nejrychlejší Petr Lajtkep z AC Slovan Liberec, který zvládl závod v novém rekordu trati 2:07,45 před Petrem Urbánkem (Pomalí kluci)  a loni také třetím Matějem Jakoubkem z pořádajícího Silvini Madshus teamu. V ženách zvítězila rovnež v rekordu trati Tereza Zuzánková z Eleven Run Teamu s časem 2:22,21 před Ivou Novotnou (Pomalí kluci) a třetí Radkou Zelenkovou ze Silvini Madshus teamu.


Kompletní výsledky běhu:

BoBoBeh_vysledkyCelkem.pdf
BoBoBeh_vysledkyMuži.pdf
BoBoBeh_vysledkyŽeny.pdf
 

Zároveň se tímto závodem uzavřel BoBotriple, kde se započítávaly kromě běhu také výsledky z BoBoloppetu - 90km na běžkách a Silvini Skiroll cup Ještěd - výjezd na kolečkových lyžích do nebe. Bojovalo se do posledních metrů, ale nakonec soutěž o Krále Jizerských hor ovládl již vítěz BoBoloppetu Petr Marhoun z MFF UK Praha a Radka Zelenková ze Silvini Madshus teamu.

 

Kompletní výsledky triplu - BoBoTriple_konecnevysledky2015.pdf (136,2 kB)

 
Již od úterý 10.11.2015 je možno se za výhodných podmínek hlásit na všechny výše uvedené závody v roce 2016. Neváhejte, kapacita je omezená. Přihlášení probíhá přes formulář na stránkách závodu. Budeme se na Vás těšit. 

Fotogalerie ze závodu zde:     foto od Zuzanky
                                                          foto od Dušana Koutníka
                                                      foto od Evy Pazderské
   

 

 

Záznamy: 21 - 25 ze 119
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Anketa

Jak se chystáte jet?

Klasika (308)
Bruslení (47)
Soupaž (30)
Skůtr (37)

Celkový počet hlasů: 474