Závěrečné pokyny pro závodníky BoBoloppetu 2018

02.02.2018 01:20

Přátelé, kamarádi, BoBoloppet bude a hlavně je BoBoloppet je letos poprvé vyprodán!!!

Startovní listina:  aktualizovaná 01.02.2018 - 2018_02_01_abecedne.pdf (498,4 kB)

2018_02_01_cisla.pdf (498,5 kB)

Změny ve startovce: přepis startovního čísla je možný do pátku 2.2.2018 do 20:00 přes meil m.pazdera@centrum.cz nebo u prezentace v Dolfinu za poplatek 100 Kč (je potřeba nahlásit jméno, příjmení, datum narození, tým, kategorii a styl, dále také potvrzení a jméno od prodávajícího). Změny v sobotu ráno ve stanu jsou za 200 Kč. Pokud chcete prodat/koupit číslo, využijte diskuzi na webu nebo fcb profil závodu. Kdo se nedostaví na prezentaci do 9:30 v den závodu, tak jeho číslo propadá a případní zájemci si ho mohou koupit (nedokážeme ale slíbit, zda někdo takový bude a kolik jich případně bude).

Prezentace: pátek 2.2. od 14:00-20:00 v Bedřichově v Dolfinu (pobočka Skiservisu Mára naproti restauraci La Pasta) nebo sobota 3.2. ve vyhřívaném stanu na stadionu 7:30-9:30. Je nutné podepsat osobně prezentaci, uvést své telefoní číslo, vyzvednout startovní číslo, samolepky na lyže, kartičku pro kontroly a čip. Zároveň se odevzdávají ceny v hodnotě nad 100 Kč (zakázán je alkohol).

Trasa: KVŮLI ŠPATNÝM SNĚHOVÝM PODMÍNKÁM, JE LETOS TRASA UPRAVENA!!! Je dlouhá poctivých a nekompromisních 86 km a dle tradice není nijak značena!!! Vynecháváme Hrabětice a Josefodolskou přehradu (jede se rovnou na Novou Louku a Kristiánov), druhá změna je při návratu od Knajpy, kdy se jede znovu na Rozmezí, dolů na Kristiánov a pak na Hřebínek přes Panelku. Doporučujeme popis trasy + mapa trasy + profil trasy + kontrolní body - těch je celkem 12. Na kontrolních bodech budou umístěny oranžovo-bílé lampiony s nápisem BoBoloppet a měřící zařízení Kukačka, ke kterému závodnící přiloží čip a označí si tak kontrolu. Pozor, ztráta čipu = diskvalifikace a poplatek 200 Kč!!! Pokud kontrola nezapípá, jsou připraveny klasické kleště na oražení kartičky, kterou obdržíte na prezentaci spolu s čipem a gumičkou na přichycení. Kontroly jsou zavěšeny vždy na pravé straně ve směru jízdy a očíslovány čísly 1-12 se specifickým kódem. Dbejte zvýšené opatrnosti v těchto úsecích, kde není moc sněhu a hrozí poškození lyží: Paličník - cca 100m od výrazného stromu nalevo až ke kontrole na vrcholu stoupání, Olivetská hora - cca 100m poslední část kopce a rovinka k rozcestí, plus ve sjezdu na konci lesa, Kanál - Vládní - cca 100m poslední část stoupání před napojením od Kanálu na Vládní. Export do GPS možný zde: https://mapy.cz/s/2mH29

Zázemí a občerstvení: ve vyhřívaném stanu na stadionu v Bedřichově, kde je zároveň převlékárna, prezentace, ale za věci zde ponechané neručíme. Dobroty vám tradičně peče naše Zuzanka a její pomocnice.

Vyhlášení: od 19:00 na Dolině - je možno jít tam již předem a dát si třeba večeři nebo pívo.

Občerstvení cestou: dle tradice z vlastních zdrojů, ale něco mi říká, že na Jizerce u pobočky Skiservisu Mára bude podobně jako loni připraveno malé překvapení od pana Dudy a Bišiho :-)

Ceny: prvních 5 mužů a první 3 ženy jedoucí klasicky (hlavní kategorie), první 3 muži a 3 ženy v celkovém pořadí, první tři veteráni a první tři veteránky (nad 50 let) v celkovém pořadí, nejstarší účastník a pak samozřejmě i všichni ti, co dojedou do cíle.

Média: bude zpracována krátká videoreportáž a fotografie ze závodu budete mít od Oty Mrákoty

Servis lyží: zajišťuje již tradičně Skiservis Mára na Bedřichově i na Jizerce, lyže na parafínování nutné dodat do 15:00 v pátek, stoupací vosky se budou mazat od 7:15 v sobotu.

Cíl: do 18:00, pak už máte smůlu a věci si můžete vyzvednout na Dolině :-)

Parkování: na centrálním parkovišti v Bedřichově

Startovní listina aktualizována 02.02.2017: BoBoloppet2017_startovniListina.pdf

Posledních cca 10 volných čísel na startu.

Skol a dobrou mázu přejí všichni z organizačního výboru BoBoloppeťáků.Více zde: https://www.boboloppet.com/home/newscbm_750233/5/

Zázemí a občerstvení: ve vyhřívaném stanu na stadionu v Bedřichově, kde je zároveň převlékárna, prezentace, ale za věci zde ponechané neručíme. Dobroty vám tradičně peče naše Zuzanka a její pomocnice.

Vyhlášení: restaurace Královka - 19:00 - pozávodní párty, výběr z 5 jídel, mraky pití, přátelská atmosféra, promítání fotek a filmů z minulých ročníků, předávání cen, parking zdarma. (Tradiční Dolinu opouštíme kvůli nedostatku místa.) Vyrazit na Královku můžete samozřejmě hned po dojetí.

restaurace Královka - 19:00 - pozávodní párty, výběr z 5 jídel, mraky pití, přátelská atmosféra, promítání fotek a filmů z minulých ročníků, předávání cen, parking zdarma. (Tradiční Dolinu opouštíme kvůli nedostatku místa.)

Více zde: https://www.boboloppet.com/boboloppet/o-zavodu/

Občerstvení cestou: dle tradice z vlastních zdrojů, pozor, na Jizerce už není pobočka Skiservisu Mára, takže zde bohužel letos nic nebude!!!

Ceny: prvních 5 mužů a první 3 ženy jedoucí klasicky (hlavní kategorie), první 3 muži a 3 ženy v celkovém pořadí, první tři veteráni a první tři veteránky (nad 50 let) v celkovém pořadí, nejstarší účastník a pak samozřejmě i všichni ti, co dojedou do cíle.

Média: bude zpracována krátká videoreportáž a fotografie ze závodu budete mít od Oty Mrákoty

Servis lyží: zajišťuje již tradičně Skiservis Mára na Bedřichově - pobočka Dolfin, lyže na parafínování nutné dodat do 15:00 v pátek, stoupací vosky se budou mazat od 7:15 v sobotu na stadionu.

Cíl: do 18:00, pak už máte smůlu a věci si můžete vyzvednout na Královce :-) Prosíme ty, co se zdrží na trati déle, aby nás telefonem nebo sms informovali o své pozici - 777101981

Parkování: na centrálním parkovišti v Bedřichově nebo u Dolfinu

Skol a dobrou mázu přejí všichni z organizačního výboru BoBoloppeťáků.