VÍTĚZOVÉ V ROCE 2022

BoBoloppet - Petr Marhoun a Tereza Tužilová / klasika - Michal Sedláček a Svatoslava Kacířová

BoBokolo - Jan Vacek a Svatoslava Kacířová / koloběžka - Milan Jelínek

BoBoběh - 6.11.2022

BoBotriple - KRÁL JIZERSKÝCH HOR - průběžně první místo Michal Sedláček a Pavla Dušková

Novinky

17.02.2021 10:21
!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!
 
Pokud jste přihlášeni a nedostali jste od nás v úterý ráno e-meil s důležitými pokyny, tak si o něj napište na info@silvinimadshusteam.com - díky nebo zkontrolujte Váš spam koš v e-meilu, máme signály, že zřejmě ne úplně všem e-mail dorazil (týká se i těch, co je přihlašoval někdo jiný).

 

16.02.2021 01:11

Máme pro vás všechny jednu dobrou a dvě špatné zprávy. Tou první špatnou zprávou je, že závod MINI BoBo je letos bez náhrady zrušen. Tou druhou špatnou zprávou je, že závod BoBoloppet na 90 km se v klasické podobě jako každý rok neuskuteční z důvodu pokračující pandemie Covidu a z důvodu vládních nařízení. A konečně tou dobrou zprávou je, že se závod BoBoloppet 2021 uskuteční formou VIRTUÁLNÍHO závodu, kdy si každý může projet trať závodu klidně ve startovním čísle, zaznamenat svůj čas pomocí aplikace Strava, označit všechny kotroly (budou rozmístěny do čtvrtku 18.2. do neděle 28.2.2021) a zaslat nám záznam z aplikace Strava pro kontrolu meilem na info@silvinimadshusteam.com, výsledky následně vyvěsíme a vítěze daných kategorií náležitě odměníme. Děkujeme za pochopení a přízeň. Každý z přihlášených účastníků dostane zároveň od nás e-mail, kde mu je vše podrobně vysvětleno a ve kterém má pokyny, jak při vituálním závodu postupovat a jak se k němu dostanou samolepky na lyže, startovní číslo na památku a kartička pro záznam kontrol. Prosíme dodržujte tato základní pravidla: neshlukovat se, udržovat si odstup alespoň dva metry, nosit roušku, kontroly cvakat v rukavicích, do závodu nenastupovat v případě jakých-koli příznaků Cvoidu atd. Díky za pochopení a doufáme, že se s vámi všemi potkáme někde ve stopě, ať už zrovna pojedete svůj závod nebo jen tak. Virtuální závod se samozřejmě započítává i do seriálu BoBoTriple o Krále a Královnu Jizerských hor.

16.11.2020 22:21

Následující ročník BoBoloppetu - závodu pravých chlapů na 90 km, bude v roce 2021 jubilejní již 10. ročník tohoto našeho nejdelšího a nejtěžšího závodu v ČR. A my si připravili spoustu novinek. Na startu se sejde pár skutečných borců, co pojedou již po desáté = nevynechali žádný rok!!! Jejich odměnou bude žluté startovní číslo. Dále jsme založili Klub legend BoBoloppetu, kde jsme se pro zvýšení motivace rozhodli udělit následující tituly: za 1. úspěšně absolvovaný BoBoloppet (počítá se každý dojetý BoBoloppet i mimo časový limit) se může každý pyšnit titulem PRAVÝ CHLAP. V současné době může tento titul užívat rovných 550 mužů i žen!!! Za 10. úspěšně dojetý BoBoloppet pak bude udělen titul PAN BoBo a předána odměna v podobě magnetu s originální mapou (nelze koupit). Za 15. úspěšně dojetý BoBoloppet bude udělen titul MISTR BoBo a předána odměna v podobě hrnku s originální mapou (nelze koupit). Za 20. dojetý BoBoloppet bude udělen titul LEGENDA BoBo a předána odměna v podobě polštářku s originální mapou (nelze koupit). Zároveň získává tento šlechtic doživotní startovné na všechny naše závody!

Sestavit tabulku všech účastníků s počty dojetých BoBoloppetů nebylo úplně snadné a tak vás poprosíme o kontrolu, pokud někomu ty počty u jeho jména nesedí, tak nám prosím napiště, můžeme se na to ještě podívat a případně poupravit. Díky za pochopení.

PS: k dnešnímu dni 16.11.2020 zbývá přesně posledních 33 startovních čísel na 10. ročník v roce 2021!!!

09.11.2020 14:43

Ač tomu situace v České republice úplně nenapovídá, tak se nám podařilo uspořádat tradiční zavírák přespolákové sezóny BoBoběh. Pravda, byl to trochu jiný závod než obvykle, start nebyl najednou v neděli, jak bývá zvykem, ale na trať se mohli závodníci vydat už od pátku 6.11. až do neděle 8.11. Nejvíce závodníků běželo v sobotu, kdy panovalo dokonalé podzimní počasí, modrá obloha, teplo, sluníčko, bezvětří a k tomu krásně zbarvené Jizerky. I přesto, že každý běžel sám, tak padly velmi kvalitní výkony a mezi závodníky nejsou vůbec velké rozdíly. Dětský závod jsme museli bohužel zrušit, ale trasa Buď Fit si našla svoje závodníky a určitě s ní do budoucna počítáme.

Závodu se celkem zúčastnilo 49 závodníků (36 mužů a 13 žen). Mezi muži byl na BoBoběhu na 30 km nejrychlejší Matyáš Doubek z FUJ teamu, který zvládl trať v čase 2:05:05.  Druhé místo bral díky Petr Marhoun s časem 2:07:42, třetí pak doběhl závodník Michal Sedláček v čase 2:10:09.  V ženách zvítězila Adéla Šeflová (Horalka a Tatranka) s časem 2:37:36, což bylo celkově 13. místo. Druhá doběhla Barbora Svobodová v čase 2:39:49 a třetí Kamila Kosinová v čase 2:40:12. Trasu Buď Fit na 10 km konečně vyhrál muž Viktor Novák v rekordu trati 48:05, druhý byl Jan Peroutka a třetí Vašek Puš. V ženách vyhrála celkově druhá Michaela Pušová s časem 48:11 (rekord ženského závodu), druhá byla Gabriela Staňková a třetí Adéla Kulíková. První tři v kategorii obdrží z každého závodu cenu (pošleme e-mail), v tombole jsme pak vylosovali tyto: 30 km - 5,6,9,11,12,14,17,24,25,27,30,31,37 + 10 km - 4,5,7 (pošleme meil).

Výsledky - BoBoběh na 30 km + Buď Fit na 10 km 

Zároveň se tímto závodem uzavřel BoBoTriple, kde se započítávaly kromě běhu také výsledky z BoBoloppetu - 90km na běžkách a BoBokola - 90 km na lesním kole (letos pro povodně pouze 50 km). Soutěž o pravého Krále Jizerských hor ovládl přesvědčivě již třetí rok za sebou Michal Sedláček z pořádajícího Silvini Madshus teamu o 40 minut před Petrem Marhounem a Filipem Saidlem. Královnou Jizerských hor se stala konečně Jana Jetmarová před Kamilou Kosinovou.

Král Jizerských hor - BoBotriple 2020

Již od pátku 13.11.2020 je možno se za výhodných podmínek hlásit na všechny výše uvedené závody v roce 2021. Neváhejte, kapacita je omezená. Přihlášení probíhá přes formulář na stránkách závodu. Budeme se na vás těšit. Budeme pokračovat i v dětských závodech v zimě MINI BoBo na 9 km pojatý jako "ve stopách BoBoloppetu" a při běhu zůstanou i trati 10 km a 1 km. Zimní závod by se měl dát určitě objet, hrozí pouze to, že budeme muset omezit zázemí závodu s vyhlášením (stan, jídlo, předávání cen, prezentace apod.). To vše záleží na tom, jak se bude situace ohledně Covidu dále vyvíjet.

02.11.2020 17:44

Před měsícem jsme vymysleli způsob, jak BoBoběh uspořádat navzdory všem opatřením. Mezitím se ale situace značně přiostřila, je nouzový stav a platí velká řada nových zákazů. Proto si myslíme, že bude lepší variantou se závodu zúčastnit pouze formou virtuální. Pokud se na startu, na trati nebo v cíli s někým potkáte, tak tomu samozřejmě nejsme schopni zabránit a je to vaše svobodné rozhodnutí, my ale doporučujeme dodržovat rozestup 2 metry nebo mít nasazenou ochranu v podobě roušky nebo respirátoru.

Termín závodu tedy zůstává od pátku 6.11. od 8:00 do neděle 8.11. do 16:00 a trať musíte proběhnout celou sami (je na vás zda sami, či s kamarády ve dvou lidech, nebo s rodinou) a poslat nám meilem odkaz na nějakou aplikaci nebo fotku z té aplikace, která zaznamenává trasu pomocí gps a zároveň čas (nejprůkaznejší je Strava, Garmin, Sunto, Polar, TomTom a další). My posbírané časy následně vyhodnotíme a poté vyhlásíme výsledky, jako ceny budou rozděleny výherní poukazy mezi nejlepší dosažené časy v kategoriích, ale uděláme i tombolu a rozdělíme ceny i mezi náhodně vylosované. Do závodu jsou počítaní pouze ti závodníci, kteří se řádně přihlásili a uhradili startovné, které má dvě podoby (základní 100 Kč, nebo původní 200 Kč formou podpory pořadatelů - to je na vás). Pro závodníky běžící poslední část Triplu se časy normálně započítají do tabulky a BoBo Triple 2020 bude také řádně vyhlášen - Jizerské hory tedy budou mít svého krále! Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte přízeň, až tato divná doba skončí a budeme se zase jen usmívat. V současné době závod nejde kvůli vládním opatřením uspořádat v klasické podobě. Skol v Jizerkách

PS: skřítci již nedoporučují start v neděli v 10:00, časomíra tam v tu dobu nebude, ale parkoviště u Dolfinu můžete využít. Hodně štěstí.

Záznamy: 11 - 15 ze 150
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Anketa

Jak se chystáte jet?

Klasika (692)
Bruslení (413)
Soupaž (360)
Skůtr (348)

Celkový počet hlasů: 2172